O firme

Spoločnosť ITAKA Plus Prešov, s. r. o. sa nachádza na slovenskom trhu s hlavnou podnikateľskou činnosťou – dodávka a montáž podlahových krytín od 7. 12. 2004, s tým, že v minulosti túto činnosť zastrešoval sám jeden z majiteľov už od 7. 9. 1998 v rámci montáže bytových doplnkov pričom je táto podnikateľská činnosť zameraná predovšetkým na činnosti obsiahnuté v oblasti maloobchodný predaj podlahových krytín a kladením dlážkových, resp. podlahových krytín vrátane dodávky a montáže všetkých bytových interiérových doplnkov. Vďaka svojej precíznej práci = potrpíme si na detaily, čo je aj našou najväčšou prednosťou oproti konkurenčným spoločnostiam = dobré meno a je známa aj tým, že máme aj dobré ceny, o ktorom svedčí aj dlhodobé pôsobenie na slovenskom trhu v regióne Prešovského kraja.


Z hľadiska strategického rozvoja spoločnosti je dôležité podčiarknúť, že v súčasnosti vzniká čoraz väčší dopyt po týchto službách, hlavne pri zabudovaných interiérových súčastiach bytového sortimentu ako sú: osadenie a montáž dverí a zárubní, drevených a laminátových podláh, výroba a osadenie schodísk, kuchynských liniek, vonkajších terás z exotických drevín a to vo vysokej kvalite, nakoľko trh ponúka iba zakúpenie predmetných druhov tzv. stavebného tovaru, potrebného pri výstavbe rodinných domov, vybavenia kancelárii pre podnikateľské subjekty. To všetko naša spoločnosť ponúka zákazníkovi prostredníctom kvalifikovaných predajcov a montérov.

Podlahy, dvere, zárubne


V našej vzorkovni máme vystavené vzorky laminátových podláh značiek KAINDL, KRONOSPAN, WITEX, EGGER a zároveň aj drevených podláh značiek KÄHRS, EUROPARKETT.
Ku všetkým podlahám ponúkame aj doplnky ako sú – podložky pod podlahy, soklové MDF a PVC lišty, prechodové a ukončovacie profily, tmely ...

Ďalej ponúkame interiérové drevené a fóliované dvere so zárubňami v širokých možných prevedeniach, ktoré tiež nájdete vystavené v našej predajni.

Spolupracujeme s ďalšími malo a veľkoobchodnými partnermi, poskytujeme aj rozvoz tovaru.